Konverents

Konverents on selleks aastaks läbi, loengumaterjalid on allatõmmatavad järgnevatel linkidel. Lisaks Ootame teiepoolset tagasisidet lingil http://goo.gl/forms/SRLA9a75as
“Nutikas maja elukeskkonna kujundajana” Neeme Takis
“Kuidas maja nutikaks teha?” Tõnu Linno
“Kuidas tark maja targana hoida?” Mikk Maivel
“Milline maja on tark?” Jarek Kurnitski
2016. aastal vaatleb BuildIT nimele kohaselt IT ja ehituse integreeritust, targa maja tehnoloogiate vaatevinklist. Käsitletakse probleeme ning võimalusi seoses targa maja süsteemi komponentide haldamise ja töökindlusega, arutletakse kus seisab tark maja Eesti ehitusmaastikul, kuidas hooneautomaatikat juhitakse, millised on võimalused hoone tarkuse tõstmiseks ning palju muud. Lisaks on vestlusringis arutluse all kuidas tagatakse jätkuv energiatõhusus, kas on võimalik saavutada mugavust ja energiasäästlikkust üheaegselt ning kas targa tehnoloogia kuritarvitamise oht on võimalik.
Ürituse esimesel päeval toimuval konverentsil peetakse teemapõhiseid loenguid, millest päeva lõpuks luuakse vestlusringiga tervik. Järgmisel päeval aset võtvatel võistlustel on võimalik konverentsil saadud teadmisi praktikas rakendada, osaleda aastast aastasse toimuvatel sarivõistlustel (pabersilla ehitamine ja CAD.Attack) ja külastada messi, kus ettevõtted tutvustavad nii end kui oma tooteid.